Žabky Adidas

Kdo by neznal módní značku Adidas, která se vyznačuje stylovými a sportovně laděnými kousky oblečení za dostupné ceny. Kromě oblečení má ale Adidas v repertoáru také neskutečný výběr bot, včetně žabek. Právě žabky Adidas patří v letních měsících k nejoblíbenějším, neboť nejen dobře vypadají, ale také dlouho vydrží, což lze o jiných žabkách říct jen stěží.

Ačkoliv jsou totiž žabky na první pohled prostým modelem letní obuvi, musí být vyrobeny tak, aby dovedly odolat nejen zvýšenému tlaku při chůzi, ale také vlhku, horku a písčitému terén. Přece jen žabky při chůzi po pláži dostávají pořádně zabrat. Takže pokud chcete, aby vám vámi zakoupené žabky vydržely delší dobu a cítili jste se v nim příjemně, rozhodně nedejte dopustit na žabky s třemi pruhy nebo logem Adidas. Nabídce jsou jak pro pány, tak pro dámy, v nejrůznějších barvách a velikostech. Nejoblíbenějším modelem jsou však žabky v černé lichotivé barvě a s bílými detaily.

Černobílé dámské žabky Adidas s paměťovou pěnou

Černobílé dámské žabky Adidas jsou navrženy z moderního materiálu s paměťovou pěnou, který zajišťuje komfortní a pohodlné nošení. Stélka těchto žabek je vyrobena ze speciálního materiálu, který pomáhá udržet nohy na správném místě a zabraňuje jejich sklouzávání nebo podkluzování. Pomáhá také při poskytování podpory klenby vašich nohou a zajišťuje maximální pohodlí.

Cena v době recenze: 899 Kč