Papuče

Dámské zateplené pantofle z eko kožešiny

Dámské zateplené pantofle z eko kožešiny v moderním provedení. Krásné a praktické pantofle skýtají komfort. Jsou z kvalitního a hřejivého materiálu.

Cena v době recenze: 350 Kč

Dětské hřejivé papuče Spiderman

Dětské boty na doma neboli papuče v provedení Spiderman potěší každého malého kluka. Domácí papuče si zcela získají dětskou pozornost provedením i tím, jak jsou heboučké a příjemné na noze. Boty jsou ideální pro chladnější dny, a to díky zateplenému vnitřku. V zimě jsou nepostradatelné a ocenitelné.

Cena v době recenze: 559 Kč

Pánská domácí obuv v moderním károvaném vzoru

Tyto domácí pantofle Jeva Vám zajistí optimální pohodlí, jemnost a hřejivost přírodního materiálu (100% vlna). Vyrobeno ve Francii.

Cena v době recenze: 469 Kč

Dívčí růžové hřejivé papuče

Dívčí růžové hřejivé papuče v pohádkovém designu upoutají a získají si pozornost každé slečny. Krásné a moderní papuče na doma skýtají maximální pohodlí. Praktické hřejivé papuče udrží nohy v teple.

Cena v době recenze: 134 Kč

Papuče patří mezi domácí obuv a přednost jim dávají zejména ženy, které jsou od přírody zimomřivé. Avšak existují i papuče pro pány. Krása této obuvi tkví v pohodlí, které nabízí svému nositeli. Proto se také hodí především na nošení pro doma během chladných zimních večerů, kdy zajistí nevídaný komfort a pocit relaxace.

Ten pravý model papučí můžete najít velice snadno. Pokud tušíte, jaký byste chtěla design, nebude pro vás problém se v širokém sortimentu zorientovat. Jestliže přesně nevíte, jaké papuče byste chtěli, nevadí. Stačí si odpovědět na několik jednoduchých otázek: Chcete vtipné papuče nebo elegantní? A měly by být co nejhřejivější nebo tak akorát? Pro milovníky zábavy jsou totiž k dostání domácí papuče v různých tvarech a barvách, pro zastánce elegance jsou zase k dispozici papuče s norským vzorem. Opravdu zimomřiví jedinci pak jistě ocení papuče z ovčí vlny nebo papuče s kožešinou.