Pantofle Adidas

Pantofle Adidas patří jednoznačně k nejoblíbenějším. A to napříč všemi věkovými skupinami. Jejich jednoduchý, ale nevšední design se totiž zalíbí úplně každému. Jedná se v podstatě o gumové nazouvací pantofle s jediným širokým páskem přes nárt, který obvykle zdobí pro Adidas typické tři pruhy. Pantofle nejsou příliš vysoké a očekávat od nich nelze ani výraznou podporu nožní klenby. Z vnitřní strany jsou ploché, hladké, někdy doplněné masážními bodlinkami.

Zakoupit je můžete v jakékoliv barvě, která vás napadne. Nejčastěji jsou ale k dostání v černé variantně s bílými proužky nebo nápisem Adidas. Mezi ženami jsou také velice populární červené nebo pudrově růžové pantofle Adidas, které působí více žensky než klasická černá varianta. Design je však úplně stejný jak u pánských pantoflí. Sehnat můžete dokonce i dětské pantofle Adidas, takže můžete mít celá rodina úplně stejné!

Černobílé dámské žabky Adidas s paměťovou pěnou

Černobílé dámské žabky Adidas jsou navrženy z moderního materiálu s paměťovou pěnou, který zajišťuje komfortní a pohodlné nošení. Stélka těchto žabek je vyrobena ze speciálního materiálu, který pomáhá udržet nohy na správném místě a zabraňuje jejich sklouzávání nebo podkluzování. Pomáhá také při poskytování podpory klenby vašich nohou a zajišťuje maximální pohodlí.

Cena v době recenze: 899 Kč

Růžové dívčí nazpouváky Adidas adilette Aquak EF1749

Růžové dětské nazouváky s ikonickými Adidas pruhy.

Cena v době recenze: 431 Kč