Pantofle Calvin Klein

Ani značka Calvin Klein s hlavním sídlem v New Yorku nezůstává pozadu a s nástupem trendu athleisure oblečení přichází na trh s minimalistickými pantoflemi. Ty se však na rozdíl od jiných značek vyznačují více lehkým a pružným umělým materiálem, který se příjemně nosí.

Pantofle Calvin Klein jsou navrženy v prostém stylu s kulatou špičkou a širokým páskem přes nárt, na němž je buď celý nápis značky, anebo pouze iniciály. I přes nadčasové a minimalistické linie jsou boty velice stylové a dovedou upoutat pozornost na první pohled. Oblíbené jsou jak u žen, tak pánů, kteří je velice rádi nosí v létě především na koupalištích nebo na pláži. Zakoupit je můžete v různých barevných variantách, z nichž jednoznačně nejoblíbenější je nestárnoucí kombinace bílé a černé. Pantofle v těchto barvách se také nejsnáze kombinují s oblečením a budou vypadat velice pěkně i k barevnějším outfitům.

Zářivě žluté dámské espadrilky Calvin Klein

Značka Calvin Klein je po celém světě uznávaná. Mnoho lidí k ní tíhne jako ke značce, která se v módě vyzná a která produkuje jen kousky té nejvyšší kvality. A to je také pravda, protože právě na těchto atributech americká značka staví své kolekce dámského a pánského oblečení. Calvin Klein se v posledních letech také pustil do tvorby obuvi, která v sobě snoubí jedinečnost a praktičnost.

Cena v době recenze: 1 869 Kč

Pánské pohodlné pantofle Calvin Klein

Pánské pantofle Calvin Klein v modré barvě si vás získají kvalitou, provedením a mnohostranným využitím. Značkové pánské boty, které jsou garancí spokojenosti. Pantofle v jednoduchém, avšak nadčasovém provedení na vyšší podrážce zajistí komfort i při celodenním nošení. Tvrdší podešev se postará o pohodlnou chůzi.

Cena v době recenze: 763 Kč

Fialkové dámské sandály espadrilky CALVIN KLEIN

Nádherné dámské espadrilky Calvin Klein Belora B4E7994.

Cena v době recenze: 1 556 Kč